واقعا خسته نباشید.

تمامی کدهای اصلاح شده قالب ها در این بخش قرار می‌گیرد .
موضوع جدید ارسال پست
آواتار کاربر
amir546
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد
Has thanked: 1 time

واقعا خسته نباشید.

پست توسط amir546 »

خیلی کار میکنید خسته نشید ها 4 ماه پیام دادم اولین بار گفتید قوانین رو رعایت نکردید دومین بار خدا میدونه چه بهانه ای بیارید. اگر نمیتونید به جای پاک کردن مطالب من بگید نمیشه نمیتونیم اون وقت از کاربرا توقع دارید کپی رایت رو بزارند اگه نزارن پشتیبانی دریافت نمیکنند.از کدوم پشتیبانی میگید بگید تا ما هم بدونیم.واقعا ها.http://amir546.samenblog.com/

آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
محل اقامت: تهران
Has thanked: 82 times
Been thanked: 230 times
تماس:

Re: واقعا خسته نباشید.

پست توسط admin »

amir546 نوشته شده:خیلی کار میکنید خسته نشید ها 4 ماه پیام دادم اولین بار گفتید قوانین رو رعایت نکردید دومین بار خدا میدونه چه بهانه ای بیارید. اگر نمیتونید به جای پاک کردن مطالب من بگید نمیشه نمیتونیم اون وقت از کاربرا توقع دارید کپی رایت رو بزارند اگه نزارن پشتیبانی دریافت نمیکنند.از کدوم پشتیبانی میگید بگید تا ما هم بدونیم.واقعا ها.http://amir546.samenblog.com/

خواهش میکنم وظیفه‌اس ‍‍‍‍!!! بله شما وقتی قوانین رو رعایت نمیکنید انتظار نداشته باشید تا پاسخی دریافت کنید . اتفاقا ما میتونیم . بله کاربرا مثل شما باید کپی رایت بذارن اگر نذارن نه تنها وبلاگشون مسدود میشه بلکه دیگه از پشتیبانی خبری نیست . خیلیا هستن آدرس وبلاگ تست میدن . مثلا خود شما : amir546-1.samenblog.com اگر سیستم کپی رایت فعال نمیشد میومدین و گلایه کنید ؟
به هر حال خیلی از سوالات کاربرا بی جواب هست چون انقدر درگیر فاز سوم گرین اسکین هستم وقت نکردم . یکیشم اسلایدر قالب سینما یک که تا آخر امشب اسلایدر جدید براش قرار داده میشه . خوب به هر حال موفق باشید .
خدمات طراحی سایت و خدمات سئو سایت
سفارش طراحی سایت : 02126745772 - سفارش سئو: 02191093049
آواتار کاربر
amir546
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد
Has thanked: 1 time

پست توسط amir546 »

نه من همیشه کپی رایت رو رعایت کردم و میکنم اما شما اگر پاسخ نمیدی چرا مطلب رو پاک میکنید من پرسیدم کجا مشکل داشتم بی پاسخ بودید. حالا هم میگم چرا و به کدوم دلیل مطلب من رو پاک کردید
در هر حال من که کپی رایت رو رعایت کردم به جای دریافت پشتیبانی از شما از یه برنامه نویس کمک گرفتم در ضمن هرچقدر سر آدم شلوغ باشه بعد از 4 ماه یه پاسخ کوتاه که میتونه بده؟
amir546-1.samenblog.com
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
محل اقامت: تهران
Has thanked: 82 times
Been thanked: 230 times
تماس:

پست توسط admin »

amir546 نوشته شده:نه من همیشه کپی رایت رو رعایت کردم و میکنم اما شما اگر پاسخ نمیدی چرا مطلب رو پاک میکنید من پرسیدم کجا مشکل داشتم بی پاسخ بودید. حالا هم میگم چرا و به کدوم دلیل مطلب من رو پاک کردید
در هر حال من که کپی رایت رو رعایت کردم به جای دریافت پشتیبانی از شما از یه برنامه نویس کمک گرفتم در ضمن هرچقدر سر آدم شلوغ باشه بعد از 4 ماه یه پاسخ کوتاه که میتونه بده؟
amir546-1.samenblog.com
لینک پستتون رو قرار بدین
خدمات طراحی سایت و خدمات سئو سایت
سفارش طراحی سایت : 02126745772 - سفارش سئو: 02191093049
موضوع جدید ارسال پست