مسدود سازی گرین اسکین توسط بلاگفا

اطلاعیه های سایت را در این بخش ملاحظه نمائید
قفل شده قفل شده
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
محل اقامت: تهران
Has thanked: 82 times
Been thanked: 230 times
تماس:

مسدود سازی گرین اسکین توسط بلاگفا

پست توسط admin »

با سلام .
همانطوری که شاهد هستین چند روزیست که دامنه گرین اسکین در بلاگفا مسدود شده .
طی تماس تلفنی با مدیریت بلاگفا ، مشکل رو ریدایرکت شدن برخی وبلاگ‌ها به سایت گرین اسکین بود که برای آقای شیرازی توضیحات لازم داده شد .
انتقال وبلاگ‌ها تنها برای وبلاگ‌های بوده که کپی رایت گرین اسکین رو حذف کردن ،‌ این انتقال مربوط به سیستم جدید جلوگیری از حذف کپی رایت می‌باشد .
بسیار از مدیران بلاگفا دلخور شدم . تنها ناراحتی من از بلاگفا این هست که چرا قبل از تست ،‌دامین رو مسدود می‌کنن !! این کار با هیچ منطقی قابل توجیه نیست . البته به آقای شیرازی حق میدم . کسی که گرین اسکین رو مسدود کرده ایشون نبودن و همکار آقای شیرازی بودن .
توصیه‌ای به همکار محترم آقای شیرازی دارم . دوست عزیز بهتر است قبل از مسدود سازی ابتدا خودتون سیستم و قالب‌ها را چک کنید یا حداقل به گرین اسکین ایمیل بزنید تا مشکلی برای کاربران پیش نیاد . به هر حال من از حق شرعی و قانونی خودم دارم دفاع میکنم و امیدوارم آقای شیرازی هم با این مسئله کنار بیان و از حقوق گرین اسکین در برابر افراد متخلف دفاع کنن .
فعلا در حال مذاکره به صورت ایمیل هستیم و امیدوارم هرچه زودتر این مشکل برطرف شود تا مشکلی برای کاربران عزیز گرین اسکین به وجود نیاید .
دوستان در صورت داشتن پیشنهاد ، انتقاد ، بیانیه و نظرات لطفا در همین تاپیک مطرح کنید و مشکل رو به بلاگفا انتقال ندید تا روند مذاکره به سرعت پیش رود .
با تشکر فرآوان
مدیریت گرین اسکین
وحید دربندی

خدمات طراحی سایت و خدمات سئو سایت
سفارش طراحی سایت : 02126745772 - سفارش سئو: 02191093049
آواتار کاربر
2funpatogh
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد
Been thanked: 1 time

Re: مسدود سازی گرین اسکین توسط بلاگفا

پست توسط 2funpatogh »

خود آقای شیرازی مرد بسیار محترم و تحصیل کرده ای هس و به حرفی که میزنه پایبند هستند
ولی نمیدونم ازبین همکارانشون یکی هس اونم خیلی سخت گیره
به هرحال امیدوارم که خیلی زودتر این مشکل مسدودسازی حل بشه منکه طرفدار خود اقای دربندی ام و قالبهاش

تصویر
تصویر
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
تماس:

پست توسط admin »

یکی از دوستان عزیز در بخش تماس با ما مطلبی عنوان کردن که رابط به این تاپیک داشت . به دلیل اینکه نه ایمیلی قرار دادن نه نامی جواب این کاربر عزیز را در این تاپیک قرار می‌دهم .

دوست گرامی جناب آقای دربندی با عرض سلام به عنوان یک دوست متذکر می شوم کاری که بلاگفا انجام داده مطابق قوانین بلاگفا که ریدایرکت را ممنوع اعلام کرده بود ، درست و قانونی بوده و قابل انکار نمی باشد. به هر حال به سبب سوتدبیر قالب سبز در نوع و شکل برخورد با تخلف کپی رایت ، اکنون کاربران بسیاری که از قالبهای شما در وبلاگ خود بهره برده اند را مکدر و ناراضی و از خود دلخور نموده اید ولی بازهم مقصر این اتفاق را در فرافکنی از خود ، مدیران بلاگفا عنوان می نمایید. به هر تقدیر تقاضای بنده به عنوان یک بهره بردار قالبهای شما که پس از صرف زمان بسیار برای تهیه وبلاگ خود اکنون مستأصل و در بلاتکلیفی به سر می برم این است که هر چه سریعتر با پذیرش شرایط بلاگفا در حل مشکل قدم برداشته و با حفظ اعتبار خود کاربرانی را که به شما اعتماد کرده اند بیش از این از خود نرانید.

با سلام .
ابتدا بهتر است شما هم قوانین گرین اسکین را مطالعه نمایید :
قانون پنجم : در صورت حذف كپي رايت از قالب ، حساب كاربري مسدود می‌شود و بعد از مدتي اي پي كاربر مسدود می‌شود .
توضیحات قانون پنجم :
1- کاربرانی که حساب کاربری آنها مسدود شود حق ورود به پنل کاربری خود را ندارند .
2- کاربرانی که IP آنها مسدود شود حق ورود به سایت را نخواهند داشت و قالب برای ای شخص مسدود می‌شود .
3- کاربرانی که IP بلاگشان مسدود شود ، قالب برای وبلاگ کاربر غیر فعال شده .
* تذکر : در صورت دریافت پیغام مسدود شدن اکانت ، کاربر 24 ساعت فرصت دارد تا تغییرات را اعمال کند و یا قالب را مجدد دانلود کند . پس از گذشت 24 ساعت IP شخص سپس IP وبلاگ کاربر متخلف مسدود می‌شود .

کاربری که از ما قالب دریافت می‌کند باید به قوانین ما احترام بگذارد .
ریدایرکت تنها برای وبلاگ‌های متخلف اعمال شد نه برای تمامی وبلاگ‌های بلاگفا .
حدود 3567 وبلاگ به ثبت رسید که از این تعداد 3241 مورد کپی رایت قالب سبز را قرار دادند و از بلاک خارج شدند . آقای شیرازی بهتر بود به قوانین کپی رایت احترام می‌گذاشتن و از حق قانونی گرین اسکین در برابر این افراد سودجو دفاع می‌کردن . طی تماس تلفنی که امروز با ایشان داشتم ، تنها به ضرر مالی فکر می‌کردن نه به حقوق پشتیبان قالب .
سوتدبیر نبوده تمامی افرادی که این سیستم را دیدن بسیار خوشحال شدن و قالب سبز تنها مرجع قالبی‌است که به حقوق کاربر احترام می‌گذارد و از قالب کسب درآمد نمی‌کند (تبلغات از طریق لینک‌های مفید) . نارضایتی که طی تماس تلفنی یا از طریق تماس با ما کاربران داشتن صرفا از سیستم بلاگفا بوده و حق کامل را به گرین اسکین داده‌اند .
این بار مقصر اصلی مدیران بلاگفا هستن ،‌ و از کلام خود دفاع خواهم نمود .
زیرا ضرر مالی اندک یا مسدود کردن کاربران متخلف سخت‌تر از حمایت از ناشرین بوده .
سیستم ما تنها در جهت جلوگیری از حذف کپی رایت بوده و تنها برای وبلاگ‌های متخلف فعال خواهد گردید . بلاگفا باید با این سیستم که دارای مجوز قانونی است کنار بیاد هم از قالب سبز در برابر افراد سودجو دفاع نماید .

و درآخر اعتبار گرین اسکین کاربران ما هستن و تا جایی که من و آقای ابراهیمی توان داشته باشیم از کاربران حمایت خواهیم نمود .
پشتیبای وظیفه‌ی ماس .
مدیریت قالب سبز
وحید دربندی
آواتار کاربر
mm021
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times

پست توسط mm021 »

دمتون گرم . منم جزو اون کسایی بودم حق کپی رایت رو رعایت نمی کردم تا وقتی که رفتم تو کار برنامه نویسی و طراحی از اون موقعه به بعد فهمیدم کپی رایت چیه و باید اون رو رعایت کنیم . این سیستم که شما راه اندازی کردید خیلی خوبه که قالب هایی که کپی رایت رو رعایت نکردن رو جلوشون رو می گیره . من همیشه از طرف داران قالب های شما بودم برای وبلاگم . یه دو روز پیش اومدم اسلاید قالب رو تغییر بدم دیدم نمیشه بلاگفا ارور میده اومدم تو سایت دیدم بعله مسدود کرده . تصویر من منتظرم که از مسدودی در بیاد دعا می کنم در بیاد که فالب وبلاگم رو عوض کنم و قالبی رو که 1.2 ساله دارم ازش استفاده می کنم رو بزارم تصویر تصویر تصویر تصویر.
وحید جان از زحمات شما و همکاران تون واقعا متشکرم انشالله هر جا که هستید موفق و پیروز باشید .
تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
آواتار کاربر
santiego
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد
Been thanked: 1 time

پست توسط santiego »

خسته نباشین جناب دربندی...
همیشه موفق باشید
تصویر
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
تماس:

پست توسط admin »

با سلام و تشکر از حمایت شما .
آخرین متن مذاکره امشب برای بلاگفا ارسال خواهد گردید و نتیجه به اطلاع دوستان خواهد رسید .
امیدوارم بلاگفا مشکل رو بر طرف کند و بتوانم مجدد پشتیبان شما عزیزان باشم .
در صورت نپذیرفتن بلاگفا شما چیزی از دست نخواهید داد و با برنامه‌ریزی که در فاز سوم پروژه قالب سبز تنظیم گردید سیستمی برای کاربران که علاقمند به استفاده از قالب‌ها گرین اسکین هستن طراحی خواهد گردید تا علاوه بر ارائه سایت حرفه‌ای بتوانید از خدمات هاستینگ گرین اسکین به رایگان بهرمند شوند .
برای این منظور سروری قوی تهیه شده که علاوه بر قرار گیری پروژه‌های قالب سبز بر روی این سرویس . نیاز کاربران وبلاگ را نیز برطرف خواهیم نمود.
با تشکر از شما
وحید دربندی
آواتار کاربر
mahdi1010
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد
Has thanked: 7 times

پست توسط mahdi1010 »

خیلی ناراحت شدم
به نظر شما قالب درست میشه یا به فکر یه قالب دیگه باشیم
لطفا تلاش کنید که درست بشه
ولی اگه نشد بگید که ما دنبال قالب دیگری بگردیم.
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
تماس:

پست توسط admin »

mahdi1010 نوشته شده:خیلی ناراحت شدم
به نظر شما قالب درست میشه یا به فکر یه قالب دیگه باشیم
لطفا تلاش کنید که درست بشه
ولی اگه نشد بگید که ما دنبال قالب دیگری بگردیم.

من نظری ندارم .
شما می‌تونید از قالب‌های دیگه استفاده نمایید .
آخرین ایمیل مذاکره ارسال شده و تا دوشنبه نتبجه برای کاربران ارسال خواهد گردید .
zirehbaron
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد

پست توسط zirehbaron »

سلام خیلی ممنونم از سایت خوب و مفیدتون و ممنونم از اینکه مشکلات کاربران را پیگیری می کنید. من هم از بلاگفا استفاده می کنم و برای قالبم همین مشکل پیش آمد و امیدوارم مشکل برطرف شود و بتوانم هر چه زود تر با سایت شما قالبی برای وبلاگم بسازم،در این مدت بنده خیلی از سایت ها را امتحان کردم و متوجه شدم که سایتی مثل سایت شما برای طراحی آزاد قالب نیست.از زحماتتون بسیار متشکرم. تصویر تصویر تصویر
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
تماس:

پست توسط admin »

zirehbaron نوشته شده:سلام خیلی ممنونم از سایت خوب و مفیدتون و ممنونم از اینکه مشکلات کاربران را پیگیری می کنید. من هم از بلاگفا استفاده می کنم و برای قالبم همین مشکل پیش آمد و امیدوارم مشکل برطرف شود و بتوانم هر چه زود تر با سایت شما قالبی برای وبلاگم بسازم،در این مدت بنده خیلی از سایت ها را امتحان کردم و متوجه شدم که سایتی مثل سایت شما برای طراحی آزاد قالب نیست.از زحماتتون بسیار متشکرم. تصویر تصویر تصویر

با سلام .
مذاکرات موفقیت آمیز بوده .
به زودی می‌توانید از قالب‌های گرین اسکین استفاده نمایید .
با تشکر از حمایت شما .
موفق باشید .
قفل شده قفل شده