نیوک 8.3 یا وردپرس

انجمن قالب ها ، ماژول ها ، بلوک ها ، مشکلات و آموزش نیوک 8.3
موضوع جدید ارسال پست
آواتار کاربر
amir_coolboy
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد
Has thanked: 2 times
تماس:

نیوک 8.3 یا وردپرس

پست توسط amir_coolboy »

تصویرسلام به همه دوستان .. ببخشید میدونم این موضوع 1000بار تکرار شده اما واقعا گیر کردم من توی گوگل دقیقا چند ساعتی چرخیدم در مورد اینکه برای یه سایت تفریحی که مطلب بذاره و امکان عضو گیری و امکانات بیشتر داشته باشه رو گشتم اما هرکی یه چی میگی اونی که تو انجمن وردپرس بود میگفت وردپرس اونیم که تو نیوک بود میگفت نیوک اینجا کسی هست مارو کمک کنه واقعا مخم سوت کشید دیگه ... من الان یه سایت دارم روی وردپرس هست به گفته ی خیلی ها که گفتن امکاناتش زیاده و چینین و چنان اما الان میبینم هیچ امکاناتی نداره ... به نظر شما سایتمو انتقال بدم به نیوک ؟؟ یه سایت تفریحی هست که مطلب های جور وا جور میذاره و حالا هر از گاهی هم یه آهنگی چیزی برای دانلود !!! اگه میشه کمکم کنید ... در مورد [HIGHLIGHT=#ffffff]سئو و بالا اومدن سایت هم بگین .. با سپاس یا حقتصویر[/HIGHLIGHT]

آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
محل اقامت: تهران
Has thanked: 82 times
Been thanked: 230 times
تماس:

Re: نیوک 8.3 یا وردپرس

پست توسط admin »

amir_coolboy نوشته شده:تصویرسلام به همه دوستان .. ببخشید میدونم این موضوع 1000بار تکرار شده اما واقعا گیر کردم من توی گوگل دقیقا چند ساعتی چرخیدم در مورد اینکه برای یه سایت تفریحی که مطلب بذاره و امکان عضو گیری و امکانات بیشتر داشته باشه رو گشتم اما هرکی یه چی میگی اونی که تو انجمن وردپرس بود میگفت وردپرس اونیم که تو نیوک بود میگفت نیوک اینجا کسی هست مارو کمک کنه واقعا مخم سوت کشید دیگه ... من الان یه سایت دارم روی وردپرس هست به گفته ی خیلی ها که گفتن امکاناتش زیاده و چینین و چنان اما الان میبینم هیچ امکاناتی نداره ... به نظر شما سایتمو انتقال بدم به نیوک ؟؟ یه سایت تفریحی هست که مطلب های جور وا جور میذاره و حالا هر از گاهی هم یه آهنگی چیزی برای دانلود !!! اگه میشه کمکم کنید ... در مورد [HIGHLIGHT=#ffffff]سئو و بالا اومدن سایت هم بگین .. با سپاس یا حقتصویر[/HIGHLIGHT]

با سلام .
خوب ببینید انتخاب مدیریت محتوا ربطی به سیستم شما نداره . سال 90 که گرین اسکین با نیوک درست شد هم زمان با من چند سایت با سیستم وردپرس ساخته شدن . مدیرای اون سایت ها به من گفتن نیوک واسه موزیک هست و به درد مرجع قالب نمیخوره . تمام اون سایت ها از بین رفته در عوض گرین اسکین به اینجا رسیده و بیشتر به خاطر نیوک بوده .

خوب اگر بخوایم این دو سیستم رو مورد بررسی و آنالیز قرار بدیم این نتایج به دست میاد .
مزایا وردپرس :
سرعت لود مناسب
زیاد بودن امکانات و قالب
اضافه کردن انواع افزونه ها
حجم کم

معایب وردپرس :
مشکل امنیتی در بخش دیتابیس و افزونه ها
مشکل امنیتی خود نشخه
استفاده بیش از حد از CPU سرور (به خاطر همن سرعتش بالا بعد از چند سال وی پی اس هم جوابش رو نمیده)
کم بودن امکانات اولیه
نبودن مرجع قوی در ایران (فقط در حد یه پلاگین و ترجمه نسخه هست)

مزایای نیوک :
سرعت لود مناسب
انعطاف پذیر بودن
امنیت بسیار بالا
امکانات پیش فرض قوی از جمله فروشگاه و ...
سئو مناسب
بومی بودن نسخه (برنامه نویسی شده توسط مشهد تیم)
استفاده مناسب از منابع سرور

معایب نیوک :
کم بودن امکانات جانبی ، قالب و حجم زیاد

خوب دوست عزیز بهتر بهتون این نکنه رو بگم که نیوک توسط خود بچه های ایران نوشته شده . نسخه 8.3.6 یکی از قویترین سیستم ها موجود هست . هسته انعطاف پذیر که باعث میشه هر امکاناتی رو که دوست دارین در قالب ماژول و بلوک ارائه کنید .
من به شخصه نیوک رو ترجیح میدم . واقعا اگر وردپرس خوب بود سایت های بزرگ هک نمیشدن . الان یک گزارش هم از هک نیوک 8.3.6 به ثبت نرسیده .
الان قالب سبز با نیوک بالا امده و امکانات زیادی به نسخه قالب سبز اضافه کردم .
همین امروزم ماژول انتقال مطالب بلاگفا به نیوک رو که نوشته آقا محمود نامور هست تست کردم و فیلم گرفتم . این امکان تا یکی دو روز آینده به مرجع نیوک اضافه میشه .
موفق باشید
خدمات طراحی سایت و خدمات سئو سایت
سفارش طراحی سایت : 02126745772 - سفارش سئو: 02191093049
آواتار کاربر
amir_coolboy
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد
Has thanked: 2 times
تماس:

پست توسط amir_coolboy »

خیلی ممنون از راهنماییتون .. فقط یه سوال دیگه سایت من تفریحی هست ج میده اخه میگن فقط واسه سایت های موزیک خوبه و اینطور چیزا تصویر
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
محل اقامت: تهران
Has thanked: 82 times
Been thanked: 230 times
تماس:

پست توسط admin »

amir_coolboy نوشته شده:خیلی ممنون از راهنماییتون .. فقط یه سوال دیگه سایت من تفریحی هست ج میده اخه میگن فقط واسه سایت های موزیک خوبه و اینطور چیزا تصویر

دوست عزیز پست منو کامل بخونید .
مدیرای اون سایت ها به من گفتن نیوک واسه موزیک هست و به درد مرجع قالب نمیخوره . اما با این وجود گرین اسکین رو با نیوک بالا آوردم .
ربطی به مدیریت محتوا نداره . قالب شرط برای اینکه سایت به چه موضوعی میخوره .
واقعا این که میگن نیوک به درد موزیک میخوره غیر منطقی هست . شما می‌تونید تم خبری نصب کنید . نیوک ما خبری میشه .
من خودم با نیوک سایت موزیک ساختم ، خود گرین اسکین ، سایت برای شرکت ، سایت برای هتل ، سایت برای فروشگاه و ....
خدمات طراحی سایت و خدمات سئو سایت
سفارش طراحی سایت : 02126745772 - سفارش سئو: 02191093049
موضوع جدید ارسال پست