رونمایی از سیستم جدید جلوگیری از حذف کپی رایت

اطلاعیه های سایت را در این بخش ملاحظه نمائید
موضوع جدید ارسال پست
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
محل اقامت: تهران
Has thanked: 82 times
Been thanked: 230 times
تماس:

Re: رونمایی از سیستم جدید جلوگیری از حذف کپی رایت

پست توسط admin »

najva نوشته شده:اقا دمت گرم امروز حسابی کمکم کردی فقط شرمنده داداش میرم دانلود قالب رو بزنم قالب ماشین رو دانلود نمی کنه به جاش
https://www.greenskin.ir/65/
این یکی میاد یعنی قالب زيباي کانتر استریک براي وبلاگ---

پست اصلاح خواهد شد .
لینک : https://www.greenskin.ir/66/
فقط قبل از هر ویرایشی از قالب اصلی خود یک کپی تهیه نمایید .
موفق باشید .

خدمات طراحی سایت و خدمات سئو سایت
سفارش طراحی سایت : 02126745772 - سفارش سئو: 02191093049
mirhossein2
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد

پست توسط mirhossein2 »

سلام ببخشید از اینکه حقوق کپی رو در نظر نگرفته و عنوان سایت شما که کلی هم برای اون قالب زحمت کشیدید رو پاک کردم ببخشید اگه امکان داره وبلاگ من رو از لیست سیاهتون بردارید من بعد فوتر رو آنچه شما گفتید گذاشتم ممنونم از سایت خوبتون

آدرس وبلاگ: www.mirhosseinmousavi.blogfa.com
mohsenphl2
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد

پست توسط mohsenphl2 »

سلام به دوست تقریبا گرامی و عزیز
من مدیر وب رایانه دانلود و ... هستم...راستش نام کاربریم نفهمیدیم چی بود مجبور شدیم اکانت جدید بسازم تو اینجا.
الان اسم یدونه از سایت هام تو اینجا به عنوان متخلف...
اره الان که نگاه کردم دیدم که لینک شما رو از پایین قالب برداشتم.
باید چیکار کنم تا شما راحت شید؟
من لینک شما رو گذاشتم و دیگه وقت نمیکنم بیام اینجا خودتون درستش کنید.
راستی مردم رو هم با سیستم جلوگیری از حذف کپی رایت و اینها نترسونید من که میدونم داستان چیه ..البته این توهین نیستا...فردا نیایم دوباره نام کاربریمون خراب شده باشه.
از ما گفتن بود.
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
تماس:

پست توسط admin »

mirhossein2 نوشته شده:سلام ببخشید از اینکه حقوق کپی رو در نظر نگرفته و عنوان سایت شما که کلی هم برای اون قالب زحمت کشیدید رو پاک کردم ببخشید اگه امکان داره وبلاگ من رو از لیست سیاهتون بردارید من بعد فوتر رو آنچه شما گفتید گذاشتم ممنونم از سایت خوبتون
آدرس وبلاگ: [url]http://www.mirhosseinmousavi.blogfa.com[/quote[/url]]
با سلام سیستم اتوماتیک هست بعد از قرار دادن کپی رایت پیغام حذف خواهد شد .
فقط کافیست مرورگر خود را بسته و مجدد بازکنید و به آدرس وبلاگ خود بروید .
موفق باشید .
mohsenphl2 نوشته شده:سلام به دوست تقریبا گرامی و عزیز
من مدیر وب رایانه دانلود و ... هستم...راستش نام کاربریم نفهمیدیم چی بود مجبور شدیم اکانت جدید بسازم تو اینجا.
الان اسم یدونه از سایت هام تو اینجا به عنوان متخلف...
اره الان که نگاه کردم دیدم که لینک شما رو از پایین قالب برداشتم.
باید چیکار کنم تا شما راحت شید؟
من لینک شما رو گذاشتم و دیگه وقت نمیکنم بیام اینجا خودتون درستش کنید.
راستی مردم رو هم با سیستم جلوگیری از حذف کپی رایت و اینها نترسونید من که میدونم داستان چیه ..البته این توهین نیستا...فردا نیایم دوباره نام کاربریمون خراب شده باشه.
از ما گفتن بود.

سلام .
دوست عزیز و بلاگ شما به عنوان بخشی از متخلفین نمایش داده شده تا نشون بدیم سیستم بدون مشکل کار میکنه . در دوره مسدود سازی جدید بیش از 10000 وبلاگ ناقض کپی رایت در گرین اسکین به ثبت رسید و مسدود شدن .
من نیازی نیست کاری کنم چون خیلی راحت هستم . شما بهتره کپی رایت رو قرار بدین . قبل از دانلود قالب باید قوانین رو مطالعه میکردین وقتی قالب دانلود شد باید تابع قوانین گرین اسکین باشید .
نیازی هم نیست من درست کنم وبلاگ شما بعد از قرار دادن لینک کپی رایت ،‌ مسدودیتش رفع میشه .
خوب حالا داستان چیه که ما خبر نداریم ؟
کسی نام کاربری شما رو خراب نمیکنه ،‌ اگر نام کاربریتون رو فراموش کردین گزینه بازیابی کلمه عبور تو پنل هست .
موفق باشید .
aliraxxx
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد

پست توسط aliraxxx »

سلام خدمت مدیریت قالب سبز . من با اینکه لینک شما رو برنداشتم رفتن تو لیست سیاه . لطفا بررسی کنید www.marja-download.ir
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
تماس:

پست توسط admin »

aliraxxx نوشته شده:سلام خدمت مدیریت قالب سبز . من با اینکه لینک شما رو برنداشتم رفتن تو لیست سیاه . لطفا بررسی کنید http://www.marja-download.ir

باسلام .
دوست عزیز بهتره یکم واقع بینانه صحبت کنیم ، منم با منطق از سیستم دفاع میکنم . پیغام به هیچ وجه برای وبلاگ‌هایی که کپی رایت رو رعایت میکنن نمایش داده نمیشه . پیغام برای وبلاگ‌های متخلف نمایش داده میشه . شما الان دارین سیستم رو زیر سوال می‌برید و وظیفه من اینه که از سیستم حمایت کنم . پس اگر لازمه هیستوری ماه‌های قبل وبلاگتون رو بدم تا ثابت بشه کپی رایت رو حذف کردین . اگر کپی رایت بوده پس دلیل شما بدون منطق است و صحت نداره ، زیرا سیستم به هیچ وجه برای وبلاگ شما فعال نشده .
پس بهتره مستندات خود را ارائه بدین ، منم مستندات رو ارائه میکنم .
موفق باشید .
aliraxxx
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد

پست توسط aliraxxx »

admin نوشته شده:
aliraxxx نوشته شده:سلام خدمت مدیریت قالب سبز . من با اینکه لینک شما رو برنداشتم رفتن تو لیست سیاه . لطفا بررسی کنید http://www.marja-download.ir

باسلام .
دوست عزیز بهتره یکم واقع بینانه صحبت کنیم ، منم با منطق از سیستم دفاع میکنم . پیغام به هیچ وجه برای وبلاگ‌هایی که کپی رایت رو رعایت میکنن نمایش داده نمیشه . پیغام برای وبلاگ‌های متخلف نمایش داده میشه . شما الان دارین سیستم رو زیر سوال می‌برید و وظیفه من اینه که از سیستم حمایت کنم . پس اگر لازمه هیستوری ماه‌های قبل وبلاگتون رو بدم تا ثابت بشه کپی رایت رو حذف کردین . اگر کپی رایت بوده پس دلیل شما بدون منطق است و صحت نداره ، زیرا سیستم به هیچ وجه برای وبلاگ شما فعال نشده .
پس بهتره مستندات خود را ارائه بدین ، منم مستندات رو ارائه میکنم .
موفق باشید .

دوست عزیز . من مشکلی با گذاشتن لینک شما ندارم .اگه هم لینکتون رو برداشتم دیگه خبر نداشتم که چنین قانونی وجود داره . بحث من اینه که الان لینکتون چند هفته هست که قالبمه جرا چنین اخطاری اومده . در هر صورت شما هم حق دارید . زحمت کشیدید . از این به بعد لینکتون رو بر نمیدارم . موفق باشید
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
تماس:

پست توسط admin »

aliraxxx نوشته شده: دوست عزیز . من مشکلی با گذاشتن لینک شما ندارم .اگه هم لینکتون رو برداشتم دیگه خبر نداشتم که چنین قانونی وجود داره . بحث من اینه که الان لینکتون چند هفته هست که قالبمه جرا چنین اخطاری اومده . در هر صورت شما هم حق دارید . زحمت کشیدید . از این به بعد لینکتون رو بر نمیدارم . موفق باشید

دوست عزیز چند هفته نیست این سیستم فعاله . سه روز که فعال شده و کسی هم کپی رایت رو قرار بده مشکلی براش پیش نمیاد وبلاگ شما رو هم نگاه کردم مشکلی نداشت ارور نمایش داده نمی‌شد . شما بهتره کوکی مرورگر خود را حذف کنید و سپس مرورگر را بسته مجدد چک کنید . همچنین از کلیک ctrl+F5 استفاده نمایید .
موفق باشید .
mahsangasht
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد
Been thanked: 1 time

پست توسط mahsangasht »

سلام .خسته نباشید .اولا از خدمات عالیتون تشکر می کنم واقعا کارتون حرف نداره و عالیه.
اما یه گلایه کوچیک.بهتر نبود قبل از این سیستم لیست سیاه و اینا یه هشدار می دادین؟
خداییش به عنوانه کسی که خد اقل 10 ساله تو بلاگفا کار می کنم تا حالا گفته نشده بود قالب ها حق مالکیت معنوی دارن و قانون کپی و رایت و اینا...
خدای نکرده ما هم نخواستیم قالب رو به اسم دیگه بزنیم .فقط در یک سری تغییر و تحولات لینک پایین که نوشته بود طراح قالب سبز رو برداشته بودیم( لینک بالا هنوزم سر جاش بود و طراخ قالب سبز در بالا موجود بود )
به هر حال قانون رو باید رعایت کرد و درستشم همینه که شما می گین.اگه جسارتی شده بود من به هنوانه مسئول این عمل ازتون عذر خواهی می کنم

من طراح قالب سبز رو به اخر قالب اضافه و لینک greenskin.ir رو هم روش قرار دادم.
خواهش می کنم رسیدگی کنین تا مشکل ما هم زودتر رفع شده و اون پیغام هشدار از وبلاگ برطرف شه.
سپاسگزارم از خدمات عالیتون.موفق باشید.
ادرس وبلاگ : mahsangasht.blogfa.com
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
تماس:

پست توسط admin »

mahsangasht نوشته شده:سلام .خسته نباشید .اولا از خدمات عالیتون تشکر می کنم واقعا کارتون حرف نداره و عالیه.
اما یه گلایه کوچیک.بهتر نبود قبل از این سیستم لیست سیاه و اینا یه هشدار می دادین؟
خداییش به عنوانه کسی که خد اقل 10 ساله تو بلاگفا کار می کنم تا حالا گفته نشده بود قالب ها حق مالکیت معنوی دارن و قانون کپی و رایت و اینا...
خدای نکرده ما هم نخواستیم قالب رو به اسم دیگه بزنیم .فقط در یک سری تغییر و تحولات لینک پایین که نوشته بود طراح قالب سبز رو برداشته بودیم( لینک بالا هنوزم سر جاش بود و طراخ قالب سبز در بالا موجود بود )
به هر حال قانون رو باید رعایت کرد و درستشم همینه که شما می گین.اگه جسارتی شده بود من به هنوانه مسئول این عمل ازتون عذر خواهی می کنم

من طراح قالب سبز رو به اخر قالب اضافه و لینک greenskin.ir رو هم روش قرار دادم.
خواهش می کنم رسیدگی کنین تا مشکل ما هم زودتر رفع شده و اون پیغام هشدار از وبلاگ برطرف شه.
سپاسگزارم از خدمات عالیتون.موفق باشید.
ادرس وبلاگ : mahsangasht.blogfa.com

با سلام .
همانطوری که قبلا به صورت دستی برخورد داشتیم . سیستم رو به صورت اتوماتیک برنامه نویسی مجدد کردیم .
قبلا ذکر شده که عمل حذف انسداد و مسدود سازی به صورت اتوماتیک هست و اگر هنوز مشکل دارید بهتر هیستوری مرورگر خود را حذف کرده و مرورگر را بسته و سپس وبلاگ خود را مشاهده کنید .
درمورد گلایه شما هم باید بگم حق دارید شاید باید مجدد اطلاع رسانی مجدد می‌کردم چون قبلا اطلاع رسانی شده بود اما ورژن جدید سیستم خیر . حتما این موضوع از طریق خبرنامه برای کاربران اطلاع رسانی خواهد شد .
ببینید دوست عزیز قالب سبز بخش قوانین دارد که در بالای تمامی صفحات انجمن به نمایش درآمده . (قوانین انجمن) در این بخش توضیحات لازم در مورد کپی رایت داده شده است . قالب سبز برعکس تمامی سرویس ‌ها قالب و ابزار عمل میکند . کسی که پشتیبانی حرفه‌ای می‌خواهد باید به قوانین احترام بگذارد . اما متاسفانه سواستفاده‌های انجام شده از قالب‌ها ما ،‌باعث شد تا ما سیستم رو به صورت اتوماتیک نمایش دهیم .
سیستم قبلی هم وبلاگ را مسدود و هم به صفحه گرین اسکین ریداکت میداد که مشکلاتی با بلاگفا پیش آمد . اما این سیستم رو براساس شرایط بلاگفا بازنویسی کردیم .
به هر حال گرین اسکین بیشترین هزینه را برای سرور خود می‌کند تا قالب‌ها با بالاترین سرعت به نمایش در بیاید . بالغ بر 100000 هزار وبلاگ از قالب‌ها ما استفاده می‌کند اما هیچ یک دچار مشکل سرعت نیستن . تنها هزینه که گرین اسکین از کاربران خود می‌گیرد کپی رایت هست که هم از لحاظ شرعی و انسانی حذف آن کار درستی نیست .
متاسفانه حذف کپی رایت باعث استفاده بدون دلیل از سرور می‌شود و همچنین زحمات طراحی و ترجمه را از بین میبرد .
امیدوارم کاربران به قوانین و شرایط احترام بگذارند تا پیغام برای هیچ یک از وبلاگ‌ها نمایش داده نشود .
موضوع جدید ارسال پست