صفحه بندی وبلاگها

مشكلات شما در ضمينه وبلاگ و وبسايت .
موضوع جدید ارسال پست
amin1375sh
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد

صفحه بندی وبلاگها

پست توسط amin1375sh »

سلام خدمت مدیران سایت . من یه وبلاگ موزیک دارم ولی یه مشکل اساسی دره . مشکل اینه که نمیتونم وبلاگم رو صفحه بندی کنم ، دوست دارم که وبلاگم مثل سایت تکصدا یا ... آخر صفحه هاش یه کادر انتخاب صفحه باشه تا کاربر بتونه صفحه به صفحه بره جلو و توی هر صفحه چندتا پست داشته باشه . ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنید .

ممنون از سایت خوبتون و مخصوصا از قالب های وبلاگتون .

منتظر هستم .

خدافظ

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
شرمنده به خاطر این که من قانون کپی رایت سایت رو اجرا نکردم . آخه نمیدونستم که اصلا قانون کپی رایت چی هست . بازم شرمنده و مطمئن باشید که قالب وبلاگم رو به حالت اول برمیگردونم . مدیر معذرت میخوام .
آخرین ویرایش توسط amin1375sh در دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱, ۹:۲۰ ب.ظ، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
محل اقامت: تهران
Has thanked: 82 times
Been thanked: 230 times
تماس:

Re: صفحه بندی وبلاگها

پست توسط admin »

amin1375sh نوشته شده:سلام خدمت مدیران سایت . من یه وبلاگ موزیک دارم ولی یه مشکل اساسی دره . مشکل اینه که نمیتونم وبلاگم رو صفحه بندی کنم ، دوست دارم که وبلاگم مثل سایت تکصدا یا ... آخر صفحه هاش یه کادر انتخاب صفحه باشه تا کاربر بتونه صفحه به صفحه بره جلو و توی هر صفحه چندتا پست داشته باشه . ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنید .

منتظر هستم .

خدافظ

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

دوست عزیز سرویس های مختلف وبلاگدهی وجود داره . سیستم یا آدرس وبلاگتون رو قرار بدین تا پاسخ دقیق دریافت کنید . موفق باشید .
خدمات طراحی سایت و خدمات سئو سایت
سفارش طراحی سایت : 02126745772 - سفارش سئو: 02191093049
amin1375sh
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد

پست توسط amin1375sh »

admin نوشته شده:
amin1375sh نوشته شده:سلام خدمت مدیران سایت . من یه وبلاگ موزیک دارم ولی یه مشکل اساسی دره . مشکل اینه که نمیتونم وبلاگم رو صفحه بندی کنم ، دوست دارم که وبلاگم مثل سایت تکصدا یا ... آخر صفحه هاش یه کادر انتخاب صفحه باشه تا کاربر بتونه صفحه به صفحه بره جلو و توی هر صفحه چندتا پست داشته باشه . ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنید .

منتظر هستم .

آدرس وبلاگم اینه : /http://3dadownload.blogfa.com
خدافظ

دوست عزیز سرویس های مختلف وبلاگدهی وجود داره . سیستم یا آدرس وبلاگتون رو قرار بدین تا پاسخ دقیق دریافت کنید . موفق باشید . 
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
محل اقامت: تهران
Has thanked: 82 times
Been thanked: 230 times
تماس:

پست توسط admin »

منتظر هستم .
آدرس وبلاگم اینه : /http://3dadownload.blogfa.com

خداف

شما کپی رایت قالب سبز رو حذف کردین ، چطور به خودتون اجازه میدید تا در مورد قالب سوال بپرسید ؟
حذف کپی رایت = دزدی و عملی غیر اخلاقی . قالب وبلاگ شما توسط گرین اسکین طراحی و از سرور گرین اسکین لود میشه . به چه اجازه ای لینک ما رو حذف کردید ؟
ای پی وبلاگ شما تا 24 ساعت آینده مسدود خواهد شد . همچنین ای پی و شناسه کاربری شما نیز مسدود خواهد شد و حق استفاده از امکانات قالب سبز را نخواهید داشت .
خدمات طراحی سایت و خدمات سئو سایت
سفارش طراحی سایت : 02126745772 - سفارش سئو: 02191093049
موضوع جدید ارسال پست