پیشنهاد : دسته بندی| نمونه

نظرات و پیشنهادات خود را در این انجمن مطرح نمائید
موضوع جدید ارسال پست
GAZ
کاربر ویژه
کاربر ویژه
Has thanked: 50 times
Been thanked: 35 times

پیشنهاد : دسته بندی| نمونه

پست توسط GAZ »

سلام .
دو پیشنهاد دارم .تصویر

1. دسته بندی کردن قالب ها

دسته بندی کردن قالب ها بر اساس نوع موضوع قالب ، کار را برای پیدا کردن قالب مورد نظر کاربران راحت تر میکند . به این صورت که در صفحه نخست یا در بلوک راست سایت ؛ عنوانی مثلا "قالب های موزیک" یا "قالب های دانلود" یا "قالب های مذهبی" قرار داده بشه و قالب هایی که مرتبط با این نوع موضوع ها هستند ؛ در این دسته ها قرار بگیرند.

بعنوان مثال "قالب موزيك ورژن 10 (مکس موزیک)" در قسمت "قالب های موزیک" و " قالب زيباي محرم " در قسمت "قالب های مذهبی" قرار بگیرند.

2. نمونه قالب ها در ادامه مطلب

بعنوان مثال اگر بخواهم یکی از قالب ها را کامل ببینم و ارزیابی کنم ؛ مجبورم که کد قالب رو عوض کنم و وبلاگمو رفرش کنم تا قالب رو ببینم و دوباره همین کارررر تا اینکه یکی از قالب ها رو انتخاب کنم. اگر تمام قالب ها نمونه (دمو) داشته باشند تا بتوانیم قالب را کامل ببینیم و اگر پسندیدیم آنرا انتخاب کنیم ؛ کار خیلی راحت تر می شود.
موفق و سربلند باشید.تصویر
آخرین ویرایش توسط GAZ در یک‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۴:۰۵ ق.ظ، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

[CENTER] TamadoneMa.Ir[/CENTER]
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
محل اقامت: تهران
Has thanked: 82 times
Been thanked: 230 times
تماس:

Re: پیشنهاد : دسته بندی| نمونه

پست توسط admin »

GAZ نوشته شده:سلام .
دو پیشنهاد دارم .تصویر

1.دسته بندی کردن قالب ها

دسته بندی کردن قالب ها بر اساس نوع موضوع قالب ، کار را برای پیدا کردن قالب مورد نظر کاربران راحت تر میکند . به این صورت که در صفحه نخست یا در بلوک راست سایت ؛ عنوانی مثلا "قالب های موزیک" یا "قالب های دانلود" یا "قالب های مذهبی" قرار داده بشه و قالب هایی که مرتبط با این نوع موضوع ها هستند ؛ در این دسته ها قرار بگیرند.

بعنوان مثال "قالب موزيك ورژن 10 (مکس موزیک)" در قسمت "قالب های موزیک" و " قالب زيباي محرم " در قسمت "قالب های مذهبی" قرار بگیرند.

2.نمونه قالب ها در ادامه مطلب

بعنوان مثال اگر بخواهم یکی از قالب ها را کامل ببینم و ارزیابی کنم ؛ مجبورم که کد قالب رو عوض کنم و وبلاگمو رفرش کنم تا قالب رو ببینم و دوباره همین کارررررررررر تا اینکه یکی از قالب ها رو انتخاب کنم. اگر تمام قالب ها نمونه (دمو) داشته باشند تا بتوانیم قالب را کامل ببینیم و اگر پسندیدیم آنرا انتخاب کنیم ؛ کار خیلی راحت تر می شود.تصویر
موفق و سربلند باشید.تصویر

با سلام .
ممنون از پیشنهادتون بسیار خوبتون .
تغییرات در مرداد تیر ماه به هنگام ویراایش پست ها جهت اضافه کردن سیستم آریسفا اعمال خواهد شد . تصویر
خدمات طراحی سایت و خدمات سئو سایت
سفارش طراحی سایت : 02126745772 - سفارش سئو: 02191093049
silver_sky
كاربر تازه وارد
كاربر تازه وارد
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

پست توسط silver_sky »

سلام
خوب ميشد در سايت يك سري از نرم افزار هاي كاربردي كه در اينترنت لازم هست را گذاشت.
مثال:Winrar + Flash Player For Browser + ...
يا حق
آواتار کاربر
admin
مدير كل سایت
مدير كل سایت
محل اقامت: تهران
Has thanked: 82 times
Been thanked: 230 times
تماس:

پست توسط admin »

silver_sky نوشته شده:سلام
خوب ميشد در سايت يك سري از نرم افزار هاي كاربردي كه در اينترنت لازم هست را گذاشت.
مثال:Winrar + Flash Player For Browser + ...
يا حق

منوی سمت راست سایت قسمت : دانلود فایل میتونید نرم افزارهای جدید رو دانلود کنید .
لینک دانلود
خدمات طراحی سایت و خدمات سئو سایت
سفارش طراحی سایت : 02126745772 - سفارش سئو: 02191093049
موضوع جدید ارسال پست